Актуальные промокоды и купоны ведущих интернет-магазинов

Нужно ввести промокод Sl.Ira UA акции ПОЛУЧИ ОТКАТ 10%

Промокоды Sl.Ira UA

Бесплатные промокоды: Скидка на заказ

Онлайн промокоды Апрель 2019: Обувь женская и мужская, Одежда

на все товары без скидки
Промокод активный:

Все действующие промокоды Sl.Ira UA интернет-магазина

>>> Где промокоды? >>>

Получить промокод

Нужно ввести промокод Sl.Ira UA акции ВЫРУЧКА 10% на товары без скидки по промокоду

Промокоды Sl.Ira UA

Бесплатные промокоды: Скидка на заказ

Онлайн промокоды Апрель 2019: Мода и аксессуары, Обувь женская и мужская, Одежда, Спорт и отдых, Товары для дома

Скидка 10% на товары без скидки по промокоду SL-Vesna-5434
Промокод активный:

Все действующие промокоды Sl.Ira UA интернет-магазина

>>> Где промокоды? >>>

Получить промокод


Skidki-Kod.com - Sl.Ira UA - все акции, скидки, бонусы, специальные предложения в онлайн интернет-магазине - промокоды бесплатно.

Sl.Ira UA RU KZ

SL.IRA - яскравий бренд з ніжним характером

SL.IRA- компанія ексклюзивного жіночого одягу, заснована в червні 2014 року. Всього за кілька років з новачка fashion індустрії бренд виріс в одну з найпопулярніших must-have марок.

Мода на кожен день

В основу бренду закладена стратегія Fast Fashion: від розробки до надходження колекції в продаж проходить всього 7 днів. Випуск нових моделей проводиться щотижня, що дозволяє модницям регулярно поповнювати і освіжати свій гардероб.

Ірина Слоньовська, молодий і талановитий модельєр, головна натхненниця, особа і head дизайнер бренду.

Своїми ідеями в плані дизайну одягу вона надає дівчатам можливість завжди виглядати стильно, не чекаючи місяцями виходу чергової колекції, і не витрачаючи величезних сум на створення свого образу.

Дівчата хочуть одягатися красиво. При цьому у всіх різні життєві обставини, які іноді стають основною перешкодою для створення стильного образу. Ось чому бренд SL.IRA орієнтується на швидкий випуск колекцій, доступних багатьом. Авторські моделі SL.IRA прекрасно комбінуються між собою, і ви кожен день можете створювати собі новий і неповторний look для офісу, ресторану або нічного клубу.

Бренд, який вибирають зірки

Серед клієнтів компанії відомі персони російського і українського шоу-бізнесу: Саті Казанова, Вікторія Лопирьова, Катя Жужа, Алеся Кафельникова та інші селебріті. Одяг SL.IRA носять практично всі популярні модниці Instagram. Тим часом красуня-муза бренду, Ірина Слоньовська, продовжує знаходити оригінальні концепти для своїх майбутніх колекцій і творчо вдосконалюватися, беручи участь в нових для себе проектах ... Один з таких проектів - кліп Тіматі і Єгора Крида «Де ти, де я», який став акторським дебютом Ірини. Вона зіграла роль дівчини, навколо якої побудований весь сюжет трагічної love-story.

Кліп набрав рекордну кількість переглядів в 2016 році (на сьогоднішній день його подивилося більше 180 млн. Чоловік).

Яскраву жіночність Ірини гідно оцінили найбільш популярні видання та блоги, включаючи авторитетні портали SPLETNIK і JetSetter. Про неї говорять, її почуттям стилю захоплюються, одяг, створену за її ескізами, вибирають для себе зірки.

Просто загляньте в каталог модного одягу SL.IRA, який став дешевше з промокодом SL.Ira і подивіться, наскільки ж це красиво, витончено і стильно.